اقامت گرجستان

گرجستان تخصص ماست . خدمات و مشاوره اقامت گرجستان را از بست جورجیا بخواهید.

قوانین مهاجرتی

بست جورجیا کارنامه درخشانی در امور مهاجرتی گرجستان در طول فعالیت خود داشته است .

مشاوران بست جورجیا

تجربه کم هزینه ترین و سریعترین راه های ثبت شرکت و اخذ اقامت گرجستان با مشاوران بست جورجیا

گرجستان یک گزینه ایده آل

با یک حساب سر انگشتی و مقایسه شرایط دریافت اقامت گرجستان , شرایط کار , هزینه های زندگی , شرایط راه اندازی شرکت و کسب و کار در گرجستان با کشورهای همتراز گرجستان براحتی این نتیجه حاصل میشود که گرجستان یک گزینه ایده آل برای مهاجرت شما خواهد بود . و در نظر داشته باشید با رسمیت پیدا کردن عضویت این کشور در اتحادیه اروپا شاید فردا افسوس تعلل امروز را بخورید.

چرا گرجستان؟

برای جواب این سئوال کافیست تا هزینه های پایه مهاجرت و اخذ اقامت گرجستان , هزینه های زندگی , شرایط کار و در نهایت احتمال پیوستن قریب الوقوع به اتحادیه اروپا در کنار هم بسنجید.

گرجستان : پیشنهاد ویژه ما

اگر شما هم از آندسته افرادی هستید که گزینه نهایی مهاجرت خود را انتخاب نکرده اید ما به شما گرجستان را به بصورت ویژه پیشنهاد میکنیم.

اقامت گرجستان : سریع و کم هزینه

روش های متعددی برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور گرجستان وجود دارد . ما کم هزینه ترین و سریعترین راه را به شما ارائه میدهیم.

گرجستان : در آستانه اروپایی شدن

اگر عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا محقق شود شرایط دریافت اقامت و هزینه های اخذ اقامت و … در این کشور کاملا متفاوت خواهد بود .

اقامت از طریق سرمایه گذاری

گرجستان خیلی از موانع توسعه سرمایه گذاری خارجی را برداشته است . دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری امروز خیلی راحت است.

هزینه های پایین زندگی

اگر با کشور خودمان قیاس کنیم متوجه میشوید که هزینه های زندگی , اجاره ملک , خرید ملک , پوشاک و غذا در گرجستان حدود نصف قیمت های ایران است.

اقامت گرجستان

آیا اطلاع دارید که شاید خیلی زود به عضویت اتحادیه اروپا در آید ؟ با دریافت اقامت گرجستان درهای اروپا به روی شما گشوده خواهد شد.

اقامت گرجستان : مهاجرت و ثبت شرکت در گرجستان

اگر قصد مهاجرت به گرجستان را دارید و یا به دنبال اقامت گرجستان هستید گروه تخصصی وکلاء و مشاورین بست جورجیا با سال ها سابقه در زمینه ثبت شرکت در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان و مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان در خدمت شما عزیزان میباشد. تمامی همکاران حقوقی ما موکل های گرجی زبان میباشند که کاملا آشنا به قوانین کشور گرجستان میباشند و توانسته اند بالاترین آمار دریافت اقامت در گرجستان را برای هموطنان ما همچنین سایر مردم دنیا را دریافت نمایند.

اقامت گرجستان 2017

شهروندان گرجستانی از آغاز سال ۲۰۱۷ میتوانند بدون روادید و ویزای شینگن به ۳۰ کشور اروپایی سفر کنند و این خبر بسیار خوبی برای اغاز پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا میباشد . مهمترین مزیت گرجستان در شرف تحقق بودن عضویت این کشور در اتحادیه اروپا میباشد . دریافت اقامت گرجستان 2017 شاید مساوی دریافت اقامت اروپا باشد.

قوانین اقامتی 2017

آیا شما با قوانین مهاجرتی و اقامتی کشور گرجستان در سال 2017 آشنایی دارید ؟ مشاوران ما با افتخار آماده کمک به شما و ارائه مشاوره های لازم در خصوص جدید ترین قوانین مهاجرتی این کشور هستند . یک تماس یا مراجعه حضوری شاید آینده را برای شما کاملا دگرگون کند.

.

شمارش معکوس برای اروپایی شدن در سال 2017 با دریافت اقامت گرجستان

شرایط اقامت گرجستان ۲۰۱۷ واقعا میتوان گفت واقعا متفاوت می باشد با توجه به قدرت گرفتن پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا شرایط زندگی شاید برای گرجستانی ها و افراد مقیم در گرجستان متفاوت می باشد .

میتوان گفت شرایط اقامت گرجستان ۲۰۱۷  با شرایط اقامت گرجستان ۲۰۱۶ و یا شرایط اقامت گرجستان ۲۰۱۵ بسیار متفاوت میباشد به همین دلیل می توان گفت شاید بهترین زمان برای اخذ اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۷ ابتدای سال ۲۰۱۷۷۷ می باشد و شاید با اتمام پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا دیگر شرایط برای ثبت شرکت در گرجستان و یا اخذ اقامت گرجستان برای ما ایرانیان بسیار بسیار مشکل می باشد .

۲۰۱۷ سال سرنوشت ساز متقاضیان اقامت و کشور گرجستان

میتوان گفت سال ۲۰۱۷ بسیار سرنوشت ساز برای مردمان و کشور گرجستان می باشد اگر شما در ماهای ابتدای سال ۲۰۱۷ و یا اواخر سال ۲۰۱۶ به ساختمان مرکزی ثبت شرکت و اقامت گرجستان مراجعه کنید میبینید مردم بسیاری از سراسر دنیا برای دریافت اقامت گرجستان مراجعه کرده اند و شاید میخواهند از شرایط اقامت گرجستان در سال ۲۰۱۷ استفاده کامل کنند .

آیا شما هم به دنبال مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت این کشور در سال ۲۰۱۷ هستید ؟

هموطنان زیادی بودند که در گرجستان به دلیل نداشتن مشاور خوبی خیلی زود تمام پول هایشان را از دست داده و مجبور شده اند به ایران برگردند و مورد سرزنش سایرین قرار بگیرند اگر میخواهید به درد آنها گرفتار نشوید سعی کنید جهت مهاجرت به گرجستان حتما از وکیل مهاجرت به گرجستان که دارای تجارب زیادی و سوابق زیادی است بهره ببرید….

مشاوره اخذ اقامت گرجستان

به چند دلیل ساده لازم است تا برای اخذ اقامت گرجستان بشتابید .

  1. نزدیکی گرجستان به ایران و امکان رفت آمد بسیار راحت برای هموطنان  .
  2. نزدیکی فرهنگ گرجستان به ایران .
  3. گرجستان امکان صادرات به اروپا را به صورت مالیات صفر درصد دارا می باشد .
  4. هزینه زندگی در گرجستان بسیار پایین می باشد .
  5. گرجستان سومین کشور امن دنیا می باشد .
  6. کشور گرجستان به شدت در مسیر پیشرفت می باشد .
  7. آب هوا و طبیعت بسیار زیبا و آرامش کشور گرجستان .

مشاوره

مشاوره تخصصی و رایگان اخذ اقامت گرجستان

شماره تماس مشاوره رایگان:۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸

با دو شرکت ثبت شده و قانونی در ایران و گرجستان

روش های دریافت اقامت گرجستان

برای دریافت مشاوره در هر زمینه باید به افراد متخصص رجوع کرد . گروه مهاجرتی بست جورجیا با بیش از 5 سال فعالیت تخصصی در امرو گرجستان میتواند گزینه مناسبی باشد . مشاوره اقامت گرجستان را از ما بخواهید .

دریافت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری , دریافت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک , دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت , دریافت اقامت تحصیلی گرجستان , اقامت از طریق کار آفرینی , اقامت از طریق استخدام در یک شرکت ثبت شده در گرجستان . تمامی پرونده و فایل اقامتی مشتریان شرکت بست جورجیا به طور کامل و با رعایت قوانین کشور گرجستان می باشد و توسط موکل های حرفه ای گرجی می باشد و احتمال پذیرش فایل مهاجرتی و دریافت اقامت شما از دولت گرجستان چندین برابر میشود

اقامت گرجستان از طرق ثبت شرکت

یکی از ساده ترین و در دسترس ترین راه ها دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت میباشد .میتوان گفت مهم ترین دلیل ثبت شرکت در گرجستان یک بازار ۹۰۰ ملیون نفری اروپا و نزدیکی گرجستان به ایران می باشد و شما با ثبت شرکت در گرجستان یک قدم جهت اغاز بیزینس اروپایی خود برداشتید .

شما میتوانید با عقد قرار داد با شرکت بست جورجیا تمامی مراحل اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت خود را با موکل های خبره و متعهد در این زمینه انجام دهید . بست جورجیا با افتخار اعلام میدارد که توانسته بالاترین امار دریافت اقامت گرجستان را توسط موکل های گرجی خود دریافت کند و این برگ برنده شما برای همکاری با بست جورجیا میباشد .

اقامت گرجستان بروش خرید ملک

اقامت گرجستان با خرید ملک را نیز میتوان گفت یکی از محبوب ترین روش های اخذ اقامت گرجستان میباشد

هزینه خرید ملک در گرجستان همچنین  و با خرید ملک در گرجستان  میتوانید کارت اقامت گرجستان را به صورت دائم دریافت نمایید . همچنین شما برایخرید ملک در گرجستان میتوانید تا ۸۰۰ درصد مبلغ ملک را وام دریافت کنید . اجاره ملک در گرجستان بسیار پایین تر از سایر کشور ها حتی کشور های  همسایه ترکیه میباشد  .در گرجستان مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک به افراد خارجی تعلق میگیرد و با توجه به قوانین کشور گرجستان خرید و فروش ملک به سایر اتباع کشور های دیگر آزاد می باشد و سند هم به نام شخص خریدار حتی اگر شهروند آن کشور نباشد ثبت میشود و این مزیت باعث شده تا شما با هزینه بسیار اندک و خرید ملک در  کشور گرجستان اقامت گرجستان با خرید ملک را دریافت کنید

اقامت دائم , موقت و تابعیت گرجستان

دقت داشته باشید که اقامت گرجستان با تابعیت گرجستان تفاوت دارد . یک مهاجر در اولین گام باید اقدام به دریافت اقامت موقت کند و در مراحل بعدی با دریافت اجازه اقامت های یکساله , 3 ساله و 5 دساله و سپس اقامت دائم شرایط برای دریافت تابعیت گرجستان فراهم میشود .

گرجستان سه سال متوالی سومین کشور امن دنیا انتخاب شده است .

گرجستان دارای دومین پلیس پاک دنیا می باشد .

اقامت موقت و دائم گرجستان

روش های متعددی برای دریافت اقامت و نوع اقامتی که میتوانید دریافت کنید وجود دارد . اقامت دائم گرجستان یا اقامت موقت گرجستان تفاوت های گسترده ای با هم دارند . ضمن اینکه اقامت موقت هم خود در بازه های زمانی متفاوتی تعریف میشود.

کارت اقامت موقت یک مدرک حقوقی که به دارنده آن این امکان را میدهد که بتواند بصورت رسمی و حقوقی به انجام امور بپردازد و از خدماتی  مانند  بانک ، بیمه ، پزشکی و موارد دیگر  بهره مند گردد

اقامت موقت یکساله گرجستان

جهت اخذ کارت اقامت گرجستان یکساله که مدارک آن همگی توسط ما تهیه میگردد قیمتها بسته به عجله درخواست کننده متفاوت است با این توضیح که در گرجستان کارهای اداری به ۲۲ شکل عادی و ارجنت انجام میشود ولی نتیجه کار یکسان خواهد بود فقط تفاوت در هزینه میباشد

در مسیر اخذ اقامت گرجستان گام به گام در کنارتان خواهیم بود.

در تمام مراحل و گام به گام در مسیر اروپایی شدن شما و اخذ اقامت دائم گرجستان کنارتان خواهیم بود . تا با اخذ اقامت دائم گرجستان شما هم شهروند اروپا شوید.

اخذ اقامت موقت

اخذ اقامت یکساله

اقامت 5 ساله گرجستان

اقامت دائم گرجستان

هلدینگ بست جورجیا

بست جورجیا در ایران با شماره ثبت ۳۱۱۵ با نام ثبتی آسیا ایده پرشین و در گرجستان با نام ثبتی اوراسیا  و با شماره ثبت :  ۴۰۶۱۹۶۳۰۷   به ثبت رسیده است و در هر دو کشور ایران و گرجستان دارای نمایندگی می باشیم . کلیه امور مهاجرتی و ثبتی شما مشتریان عزیز توسط وکیل های خبره گرجی و مورد تایید دولت گرجستان با سال ها تجربه و پرونده موفق انجام میشود. شرکت بست جورجیا با توجه به سوء استفاده برخی شرکت ها که با نرخهای گزاف و عدم داشتن توانایی لازم در انجام امور ثبتی مشکلاتی را برای هموطنان عزیزمان به وجود آورده اند تصمیم بر آن گرفت که خدمات ثبتی و اقامتی و مهاجرتی خود را در کشور گرجستان نیز آغاز نماید این شرکت با ۷ سال سابقه درخشان در انجام امور مهاجرتی و اعزام دانشجو در کشورهای ایتالیا آلمان کانادا و وقت سفارت آمریکا هم اکنون در  کشور گرجستان نیز با شماست از لحظه ورود شما به گرجستان وکلای درجه ۱ گرجی با شما هستند باعث افتخار ما است که در گروه هلدینگ بست جورجیا بتوانیم به شما هموطنان عزیز خدمت کنیم

تماس با بست جورجیا

تلفن دفتر مرکزی در تهران : 02122782418
تلفنی مدیریت بست جورجیا :  ۰۹۱۲۸۸۷۸۵۷۸

آدرس ایران

دفتر ایران : تهران – اندیشه فاز ۱ – نبش شاهد غربی – پاساژ رضا – بلوک شمالی  – طبقه دوم – واحد۱۸

آدرس ما در گرجستان

دفتر گروه بست جورجیا در گرجستان : تفلیس – خیابان مرجان اشویلی – شماره ۷۰۱

.

مشتریان گروه مهاجرتی بست جورجیا

مشتریان بست جورجیا در طول دورانی که این گروه ارائه خدمات میکند بالغ بر هزاران نفر میشوند . در ادامه با برخی از مشتریان ما که نظرشان را در باره بست جورجیا اعلام کرده اند آشنا میشوید.                                                                سئو سایت

محسن یار محمدی : : مشتری ما برای ثبت شرکت در گرجستان

مشتری ثبت شرکت در گرجستان و اقامت گرجستان

شرکت بست جورجیا خدمات ثبت شرکت در گرجستان من و دو تا از دوستان من  را انجام دادند و واقعا طبق تعهداتشون کارمون تو ۲ روز انجام شد و الان هم زحمت پروژه اقامت گرجستان من رو دارند  انجام میدند .به نظر من مهمترین مزیت گروه بست جورجیا مشاوره عالیشون هست

سالار عابدی : از مشتریان بست جورجیا جهت اقامت در گرجستان

مشتری ثبت شرکت در گرجستان و مشاوره کسب کار در گرجستان

حضور یک تیم مشاور و پشتیبان برام خیلی مهم بود در کنار کسب کارم اونم در یک کشوری مثل گرجستان که هیچ آشنایی با زبان و فرهنگ آن ها نداشتم و  این حضور با تیم بست جورجیا من تجربه کردم از لحظه ورودم به خاک گرجستان تا مرحله ثبت شرکت در گرجستان

خانوم رضایی: از مشتریان ما برای ثبت شرکت گرجستان

مشتری مهاجرت به گرجستان و خرید ملک در گرجستان

من قبل از اقدام به مهاجرت به گرجستان خیلی تحقیق کردم در مورد این کشور و واقعا هم شرکت های ایرانی میترسیدم ولی با پیشنهاد یکی از دوستان از مشاوره مهاجرت به گرجستان شرکت بست جورجیا استفاده کردم و الان هم واقعا همیشه مدیونشون هستم

خانوم ملیحه سیاح : مشتری بست جرجیا برای ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم

مشتری VIP ثبت شرکت در گرجستان و  دریافت اقامت گرجستان و خرید ملک در گرجستان

خرید خانه در گرجستان و دریافت اقامت گرجستان پس از اون ثبت شرکت در گرجستان  با بالاترین حد رضایت و پایین ترین هزینه و از همه مهمتر مشاوره های به موقع همه و همه رو مدیون زحمات تک تک کارکنان زحمت کش بست جورجیا میدونم .

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان با توجه قوانین کشور گرجستان ۲ روز کاری زمان میبرد و شما پس از ثبت شرکت به راحتی و با رعایت قوانین گرجستان میتوانید فعالیت خود را کشور گرجستان شروع کنید و اقامت از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید .
معمول ترین نوع ثبت شرکت در گرجستان نیز ثبت شرکت مسئولیت محدود LLC می باشد و بر خلاف ایران فعالیت شرکت شما در این نوع ثبت شرکت در گرجستان شامل موارد محدود در اساسنامه نمیشود و شما میتوانید تمام فعالیت ها را با یک اساسنامه و طبق قوانین کشور گرجستان انجام دهید. صادرات از گرجستان به اروپا و کشور های ترکیه و اذربایجان بدون مالیات می باشد و شما با ثبت شرکت در خاک گرجستان یک بازار حدود ۹۰۰ میلیون نفری خواهید داشت .

مراحل ثبت شرکت در گرجستان

تمام مراحل توسط موکل های شرکت بست جورجیا صورت میگیرد و در ابتدای جهت ثبت شرکت کار شما پس عقد قرار داد ثبت شرکت وکالت را به موکل های شرکت داده و همکاران ما تمامی مراحل از  جمله تنظیم اساسنامه , واریز فیش های بانکی و افتتاح حساب بانکی به نام شما و … را در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت تمامی قوانین کشور گرجستان انجام داده و پس از ثبت شرکت تمامی مدارک را به شما تحویل میدهند.

قوانین ثبت شرکت در گرجستان

قوانین ثبت شرکت در گرجستان نیز از جمله عواملی می باشد که بسیاری از مردم کشور گرجستان را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت می پسندند و با توجه به اروپایی بودن قوانین ثبت شرکت در گرجستان مراحل آن بسیار فوری و در ۲ روز کاری توسط شرکت بست جورجیا انجام میشود .

هزینه های اقامت و ثبت شرکت در گرجستان

هزینه ثبت شرکت در گرجستان با توجه به قوانین کشور گرجستان یکی از ارزانترین هزینه ثبت شرکت و اقامت در گرجستان در دنیا را دارا می باشد و شما میتوانید با هزینه بسیار اندکی تمامی مراحل ثبت شرکت در گرجستانرا توسط موکل های شرکت بست جورجیا انجام دهید . خدمات ثبت شرکت بست جورجیا شامل  : ثبت شرکت در گرجستان , ترجمه پاسپورت , افتتاح حساب بانکی در گرجستان و کلیه خدمات جانبی تا ثبت نهایی شرکت شما .

مهمترین دلایل ثبت شرکت در گرجستان

میتوان گفت مهم ترین دلیل ثبت شرکت در گرجستان یک بازار ۹۰۰ ملیون نفری اروپا و نزدیکی گرجستان به ایران می باشد و شما با ثبت شرکت در گرجستان یک قدم جهت اغاز بیزینس اروپایی خود برداشتید .

مهاجرت به گرجستان

باور کنید فارغ از اینکه مهاجرت به کشور دیگر باشد یا حتی به شهر دیگر : مهاجرت همیشه یک تصمیم بسیار مهم میباشد زیرا شما با مهاجرت زندگی خود و همسر و فرزندان خود و حتی نسل اینده خود را تعغیر خواهید داد.

از همین رو برای مهاجرت به گرجستان باید تصمیم خود را به طور کامل گرفته سپس اقدام کنید . تیم مشاوره بست جورجیا  در زمینه مهاجرت به گرجستان قدم به قدم با توجه به قوانین کشور گرجستان در کنار شما میباشد و تا اتمام مراحل مهاجرتی شما در کشور گرجستان از هیچ کمکی کوتاهی نخواهد کرد و همچنین پس از اتمام مراحل مهاجرت به گرجستان با شما هستیم تا شروع کسب کار و مشاوره شما در کسب کار جدید شما . بست جورجیا با بکارگیری خبره ترین مشاورین در زمینه مهاجرت به گرجستان توانسته رضایت ۱۰۰۰ درصدی تمامی مشتریان خود را بدست اورید .

شرایط کار در گرجستان برای مهاجران

شرایط کار در گرجستان با توجه به تخصص شما کاملا متفاوت می باشد و برای بعضی از تخصص ها کارهای بسیار وجود دارد و بعضی از افراد که تخصص خاصی ندارند کار به سختی پیدا میشود ولی در کل با توجه به شرایط کار در گرجستان و ارزان بودن افتتاح کسب کار در این کشور پیشنهاد می شود که خودتان کسب کار خود را راه اندازی کنید و کار آفرین باشید تا سود چندین برابر دریافت کنید .

کار آفرینی بهترین پیشنهاد به مهاجرین گرجستان

میتوانید با مراجعه به لینک زیر از شرایط کار در گرجستان و لیست استخدامی و کاریابی و مهاجرت به گرجستان مطلع شوید .

هزینه های زندگی در گرجستان برای افراد مهاجر

هزینه زندگی در گرجستان با توجه سلیقه و ذائقه و نوع خرج کرد پول هر خانواده و هر شخص متفاوت میباشد ولی میتوان گفت که هزینه زندگی در گشور گرجستان یکی از پایین ترین هزینه های زندگی در دنیا میباشد و با توجه به نرخ بسیار پایین تورم در این کشور همیشه گرجستاندر بین ارزانترین کشورهای دنیا از نظر هزینه زندگی معرفی می شود .

زندگی در یک کشور اروپایی با کمترین هزینه

میتوانید با مراجعه به لینک زیر از لیست کاملهزینه های زندگی در گرجستان را مطلع  شوید .

هزینه های خرید یا اجاره مسکن در تفلیس و سایر شهر های گرجستان

یک فرد مهاجر لازم است قبل از اقدام به مهاجرت اطلاعاتی در خصوص هزینه های اجاره یا حتی خرید مسکن در کشور مقصد بدست آورد . در گرجستان شرایط خرید یا اجاره مسکن برای مهاجرین تقریبا 20% کمتر از قیمت های موجود ایران تمام خواهد شد .

اجاره ملک در گرجستان بسیار پایین تر از سایر کشور ها حتی کشور های  همسایه ترکیه میباشد  .در گرجستان مالکیت ۱۰۰ درصدی ملک به افراد خارجی تعلق میگیرد و با خرید ملک در گرجستان  میتوانید کارت اقامت گرجستان را به صورت دائم دریافت نمایید .

امکان استفاده از تسهیلات بانکی برای افراد متقاضی مهاجرت

افرادی که برای مهاجرت به گرجستان اقدام میکنند تا زمان دریافت اقامت دائم نمیتوانند بطور کامل و مانند شهروندان دائم این کشور از تسهیلات بانکی استفاده کنند .

همچنین شما برایخرید ملک در گرجستان میتوانید تا ۸۰۰ درصد مبلغ ملک را وام دریافت کنید .

خرید ملک در گرجستان

میتوانید با مراجعه به لینک زیر به لیست کامل بخش  املاک گرجستان سایت متصل شوید

مهاجرت متخصصان به گرجستان

برخلاف اینکه خیلی ها تصور میکنند حقوق و مزایا در گرجستان بسیار پایین است ولی تخصص های مهم جایگاه ویژه ای در گرجستان دارند. و با داشتن یک مدرک تخصصی و آشنایی به زبان شرایط دریافت اقامت ساده تر میشود. بطور مثال یک نفر حسابدار با تسلط کامل به زبان گرجی حداقل دستمزدی معادل ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ لاری در ماه دارد.حسابداران در گرجستان معمولا از هر شرکتی در ماه برای انجام امور حسابداری ۲۰۰ لاری دریافت می کنند که با احتساب انجام امور حسابداری ۱۰ شرکت در ماه حداقل درآمدی معادل ۲۰۰۰ لاری دارند.برای مهاجرت تخصصی و کاری به گرجستان بایستی حتما به زبان گرجی و روسی تسلط داشته باشید و بنا به نوع کاری که انجام می دهید در برخی مواقع نیاز به تسلط به زبان انگلیسی هم دارید.بنابراین اگر تسلط کامل و کافی به زبان گرجی یا روسی ندارید مهاجرت کاری و تخصصی بی فایده است.زیرا شما برای کار کردن در کشور گرجستان نیاز به ارتباط با مردم هستید.

خرید ملک در گرجستان

میتوانید با مراجعه به لینک زیر به لیست کامل بخش  املاک گرجستان سایت متصل شوید

آشنایی با گرجستان :

واحد پول گرجستان لاری میباشد که در ابتدای سال ۲۰۱۷ هر دلار آمریکا ۲٫۷ لاری می باشد .

ساعت کشور گرجستان نیم ساعت عقب تر از ایران است ولی خوب با توجه به این که ساعت کشور ایران در نیمه ساعت یک ساعت جابه جا میشود در ۶۶ ماهه دوم سال ساعت به وقت گرجستان نیم ساعت جلوتر از ایران می باشد .

کشور گرجستان و در شهر تفلیس چند چیز به شدت یافت می شود که شامل صرافی و پمپ بنزین و تاکسی و  پلیس به شدت در سطح شهر یافت میشود .

هزینه حمل نقل عمومی در کشور گرجستان بسیار ارزانتر از کشور های همسایه مثل ترکیه میباشد . ۵۰ تتری

گرجی ها به شدت مهمان نواز هستند و وقت بسیار زیادی را صرف خوردن غذا میکنند  به صحبت در هنگام غذا خوردن به شدت علاقه دارند .

مزایای برجسته گرجستان

از جمله عواملی هست که کشور گرجستان را در بین سایر کشور ها برجسته میکند شما با را اندازی کسب کار خود در کشور گرجستان و پرداخت مالیات خود به طور منظم یا خرید ملک در گرجستان به راحتی می توانید اقامت گرجستان را دریافت کنید

اخبار امور مهاجرتی و مقالات آشنایی با گرجستان

جدیدترین مقالات مرتبط با امور مهاجرت , اقامت , هزینه های زندگی , آموزش زبان گرجی , و سایر اطلاعات مفید کشور گرجستان به همراه جدید ترین اخبار مرتبط با این کشور را در وبسایت بست جورجیا بخوانید.