وقت سفارت آمریکا از گرجستان

وقت سفارت آمریکا از گرجستان

مدارک گرفتن وقت سفارت آمریکا

اگر شما  اپلیکیشن فرم را پر نکرده اید برای وقت سفارت آمریکا باید مدارک : اصل یا کپی گذرنامه و یک قطعه عکس 5*5 رنگی جدید با زمینه سفید و فرم فارسی تکمیل شده

اگر شما اپلیکیشن فرم را پر کرده اید برای وقت سفارت امریکا باید مدارک : اصل یا کپی گذرنامه و صفحه تائیدیه اپلیکیشن فرم (صفحه بارکد یا DS-160 confirmation page) و فرم فارسی تکمیل شده را ارائه نمایید  و توجه نمایید که هر چه مدارک شما کامل تر باشد امتیاز بیشتری جهت قبولی در مصاحبه سفارت آمریکا را  دارید .

ویزاهای مختلف امریکا

انواع ویزا های آمریکا عبارت اند از : ویزای توریستی آمریکا و ویزای تجاری آمریکا (B-1) و  ویزای توریستی و بازدید آمریکا (B-2)  , ویزای دانشجویی آمریکا F/J , ویزاهای مهاجرتی آمریکا , ویزاهای ازدواج و نامزدی آمریکا که گروه بست جورجیا میتواند کلیه کارها و خدمات وقت سفارت امریکا از طریق کشور گرجستان و همچنین پیکاپ ویزا را برای شما انجام دهد و با افتخار اعلام میکنیم تخصص ما به عنوان اولین شرکت در زمینه وقت سفارت امریکا از گرجستان میباشد .

قوانین وقت سفارت آمریکا

هر سفارتخانه در هر کشور وقت سفارت آمریکا را با توجه به سیاست های متفاوتی که جهت وقت سفارت دارد اتخاذ می کند . روش های مختلفی مانند مراجعه حضوری فرد متقاضی و یا تماس تلفنی با سفارت و یا ارسال ایمیل و مراجعه با نشانی اینترنتی سفارت معمول ترین راهای تعین وقت سفارت است . همچنین متقاضیان توجه کنند که سفارت در ارتباط با وقت سفارت برای متقاضی اختیار کامل را دارد . گروه بست جورجیا برتین مشاور در جهت دریافت وقت سفارت امریکا از گرجستان میباشد .

مراحل اخذ وقت سفارت آمریکا از گرجستان

مرحله اول: پر نمودن فرم DS-160 برای دریافت وقت سفارت آمریکا از گرجستان

تمام متقاضیان وقت سفارت آمریکا انواع ویزای non-immigrant مستلزم به پر نمودن فرم DS-160 و گرفتن بارکد ثبت نام به صورت اینترنتی از روی سایت سفارت آمریکا می باشند که داشتن این بارکد جهت گرفتن وقت سفارت آمریکا از گرجستان و یا هر کشور دیگری الزامی می باشد.

مرحله دوم: تعیین وقت سفارت آمریکا در گرجستان و زمان برای مصاحبه سفارت

روش های گرفتن وقت برای

روش های گرفتن وقت از سفارت در کشورهای گوناگون مانند آمریکا متفاوت می باشد
بدیهی است تمام هموطنان ایرانی چه خردسال و چه بزرگسال می بایست وقت جداگانه ای برای خود داشته باشند.
کلیه متقاضیان حتی کودکان زیر 14 سال می بایست در زمان مصاحبه در سفارت حضور یابند.
در زمان تعیین وقت ملاقات به نکات زیر توجه کنید.
اطلاعات پاسپورت به طور صحیح در هنگام اخذ وقت سفارت الزامی می باشد.
بارکد درج شده در تاییدیه فرم DS-160 به طور منظم و دقیق الزامی می باشد.
زمان تعیین تاریخ مصاحبه به این نکته توجه نمایید که تاریخ مصاحبه حتما سه الی چهار ماه قبل از تاریخ سفر باشد.
بعد از اتمام ثبت تاریخ و وقت ملاقات یک پرینت از رسید به شما ارائه می شود.
توجه داشته باشید که رسید ارائه شده دارای شماره تأییدیه باشد که در صورت نیاز به تغییر زمان ملاقات داشتن این شماره الزامی می باشد.

مرحله سوم: پرداخت وجه مربوط به مصاحبه سفارت آمریکا (Visa Application Fee)

افراد متقاضی ویزا آمریکا ملزم به پرداخت هزینه ی مصاحبه به سفارت آمریکا میباشند . مبلغ دریافتی سفارت آمریکا بسته به نوع ویزا متغیر میباشد و برای اکثر ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا 160 دلار آمریکا می باشد

مرحله چهارم: تهیه وآماده کردن مدارک و فرم های مربوطه

وقت سفارت آمریکا از گرجستان