معرفی شومینه های الکلی

✔️آتشی بلند خطی و واقعی

برای لذت بردن از گرما و زیبایی یک شعله خطی طبیعی، شومینه هنر راه حلی خاص و منحصر به فرد دارد. شعله بلند و خطی اتوماتیک ، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته گامی رو به جلو در طراحی شومینه مدرن است که دست طراحان داخلی را برای ایده پردازی های متفاوت باز کرده است. کار کردن با شومینه های اتانولی شرکت شومینه هنر آسان است. شومینه ای لوکس سازگار با سیستم هوشمند ساختمان. لازم نیست برای تنظیم شعله از مبل راحت خود جدا شوید. شعله شومینه شما به صورت اتوماتیک تنظیم می شود.

این شومینه شیک و مدرن با انعطاف در ابعاد و اندازه، زیبایی و ظرافت خاصی به فضای مسکونی و اداری شما می بخشد.

✔️ اندازه و سایز دلخواه

شرکت شومینه هنر ساخت شومینه بر اساس اندازه مورد نظر شما، دستتان را برای طراحی فضا باز گذاشته است. با شومینه های اتانولی رویای یک شعله خطی بلند را بدون نیاز به دودکش تجربه می کنید.ایجاد یک شعله خطی طبیعی و زرد بلند با ارتفاع مناسب بدون تکنولوژی سوخت بخار الکل که بالاترین سطح امنیت و احتراق بهینه سوخت را به همراه دارد، ممکن نیست.

✔️تکنو لوژی پیشرفته

شومینه هنر با تاکید مداوم بر بهبود تکنولوژی ساخت محصولات از بالاترین امنیت و کیفیت برخوردار است. سوخت بااتانول سوختی پاک، سبز و حافظ محیط زیست است. در کنار آن با استفاده از تکنولوژی سوخت بخار الکل بدون بو، بدون دود و بدون خاکستر و احتراق، امنیت این محصول را نیز تضمین می کند. نیازی به دودکش نیست و امکان سفارش محصول بر اساس اندازه دلخواهتان وجود دارد.
👏👏
برای حفظ جایگاه شومینه هنر به عنوان برترین برند شومینه در خاور میانه، تک تک محصولات پس از ساخت مورد آزمایش قرار می گیرند و این محصولات با استفاده از میکروپروسسورها و با سیستم خانه هوشمند سازگار است.

.