شرایط کسب کار در گرجستان

در این مطلب میپردازیم به شرایط کسب کار در گرجستان :همانطور که در مطالب قبلی مطالعه فرمودید کشور گرجستان از لحاظ اقتصادی خودکفا نیست و میتوان گفت که این کشور وابسته به اروپا میباشد و در حال حاظر عضو ناظر اتحادیه اروپا نیز میباشد که در بیشتر موارد از طریق اروپا ساپورت و پشتیبانی میشود. همانطور که میدانید در گرجستان کارآفرینی میتواند بهترین گزینه برای شما باشد تا بهترین نتیجه را کسب کنید. اما برخی از شرکت ها و افراد سودجو در این زمینه صرفا به دنبال جیب و مال مشتریان هستند با کلاه برداری و دروغ سعی بر این دارند که افراد را به کشور گرجستان هدایت میکنند. ما این اطمینان را به شما میدهیم که کشور گرجستان مکانی مناسب در جهت کار کردن برای سایر افراد نمیباشد و هر شرکت و شخصی که مخالف این عقیده باشد صرفا به دنبال سودجویی میباشد.

شرایط کسب کار در گرجستان

تنها برخی از مشاغل خاص و تخصص های خاص در این کشور نیرو جذب میشواد با در آمد بالا و سایر مشاغل درامدها بسیار پایین میباشد به طوری که حتی کفاف زندگی روزمره شما را حتی شاید ندهد . پس با این شرایط کسب کار در گرجستان پیشنهاد میشه اگر تنها به فکر کار کردن برای مردم هستید گرجستان انتخاب مناسبی نمی باشد .

شرایط-کسب-کار-در-گرجستان (2)

داشتن بیزینس پلن در شروع کسب کار در گرجستان

خیلی از افراد به ما مراجعه میکنند که در کسب کار خود به مشکل برخورده اند یا شکست سنگین مالی خوردند و علت آن هم نداشتن بیزینس پلن برای کسب کار در گرجستان میباشد زیرا شرایط کشور گرجستان به کلی با کشور ایران و سایر کشورهای بزرگ فرق دارد و جمعیت این کشور تنها حدود 4 میلیون نفر میباشد و به همین دلیل در صورتی که شما بیزینس پلن قوی و دقیق نداشته باشید یا در کسب کار خود شکست میخورید یا پیشرفت چندانی نخواهید داشت ولی کشور گرجستان کشور فرصت ها به شمار می آید و در صورت داشتن بیزینس پلن قوی شما نیز میتوانید به موفقیت بزرگی در شرایط کسب کار در گرجستان دست پیدا کنید .
اما پیشنهاد ما به شما این است که قبل از سفر به گرجستان جهت اخذ اقامت گرجستان و سایر امور حتما تحقیقات لازم را در این زمینه انجام دهید تا اطلاعات کافی را بدست آورید و همچنین در ادامه کار به مشکل بر نخورید.پیشنهاد هلدینگ بست جیورجیا به شما مشتریان گرامی این است که قبل از اقدام به هرکاری حتما با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات کافی را در حوزه کسب و کار در گرجستان را بدست آورید و با ذهن و تفکری غنی به اقدام به هر عملی کنید.
در واقع بهترین راه برای نتیجه گیری در گرجستان ایجاد کسب و کار شخصی میباشد به عبارتی شما باید برای خودتان یک کسب وکار راه بیندازید بر فرض مثال میتوانید اقدام به افتتاح یک فروشگاه لباس و یا رستوران در این کشور کنید اما ناگفته نماند که شما باید طبق استاندارد های اروپایی پیش بروید تا بتوانید نتیجه ای مناسب را کسب کنید.
به عبارتی شما در گرجستان باید کارآفرین باشید و در کنار این امر موجب اشتغال زایی برای چندین نفر از هموطنان خود و یا افراد گرجی شوید.