سئو سایت

بهینه سازی سئو سایت

سئو میــــر : جزیره گوگل

کارنامه ما ملاک توانایی , صداقت و کیفیت عملکرد ماست . تیم کارشناسان بهینه سازی وب سایت سئو میر بصورت تضمینی و بدون هیچگونه هزینه اولیه وبسایت شما را در کلیدواژه های مطبوع به صفحه اول گوگل آمورده و بعد از حصول نتیجه دریافت هزینه میکنیم. وبسایت هایی که تا کنون بهینه سازی کرده ایم میتوانند بیوگرافی ما باشند . البته دفتر در جردن و شمال تهران نداریم . در عوض کار موثر , دانش و صداقت داریم.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سایت : سئو

بهینه سازی وب سایت یا سئو تخصص ماست . بیش از 100 سایت شرکتی را بهینه سازی کرده ایم . در حال حاضر 62 پروژه در حال اجرا داریم . تا کنون در هیچ کلیدواژه ای شکست نخورده ایم.

بازاریابی و برندینگ اینترنتی

حضور قوی در اینترنت صرفا منحصر به گوگل نمیباشد . داشتن استراتژی صحیح برای جزء جزء گامهایتان در اینترنت مهم است . ما در کنار شما هستیم برای برنامه ریزی و اجرای کمپین های بازاریابی

طراحی و توسعه سایت

طراح سایت باید بینش قوی و توانایی چینش منحصر بفردی داشته باشد . بهتر از همه ببیند و خلاقانه بچیند . کارشناسان طراحی سایت سئو میر  قعلا در گرید یک نیستند ولی طراحان خوش فکری هستند.

بهینه سازی سایت شاه کلید موفقیت

بهینه سازی سایت سئو

بهینه سازی سایت در گوگل

بهینه سازی سایت

امیدواریم آنچه بدنبال آن بودید را در سایت ما پیدا کنید . ما وبسایتمان را از دیماه 94 راه اندازی کرده ایم . به علت مشغله زیاد خیلی وقت نمی کنیم در باب گرافیک و زیبایی روی سایت کار کنیم . تخصص ما بهینه سازی وب سایت در گوگل است . و مقالاتی که در وبسایتمان منتشر میکنیم حاصل دانش و تجربیات شخصی مان است . و در جهت اشتراک گذاری دانش و کمک به افرادی که سعی در فراگیری علم سئو و بهینه سازی سایت منتشر میکنیم . همواره سعی کرده ایم از چیزی که مطمئن نیستیم ننویسیم .

سئو یک انتخاب نیست الزام است
بهینه سازی وب سایت seo

سئو سازی

اگر به عمر دامنه های ما نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که دامنه SEO-SAZ.COM عمر کمتر از 4 ماه و دامنه SEOMIR.IR عمر کمتر از یکسال دارد … حال تنها کاری که باقیمانده مشاهده نتایج گوگل در کلیدواژه هایی مانند ( بهینه سازی سایت , بهینه سازی وب سایت , سئو وب سایت , سئو سازی سایت و..) است. حال نوبت انتخاب شماست . ما ادعایی نداریم و و بدون توجه به رقبا شبانه روزی تلاش میکنیم و بجای تئوری بافی در عمل ثابت میکنیم.


سئو سازی

سئو سازی سایت

سئو میــــــر

مبانی پایه بهینه سازی سایت و سئو سایت با تعریف کارشناسان سئو میر از کلمه بهینه سازی و سئو سایت منحصر بفرد و ایده آل گرایانه است . عبور از مرزها و ساختار شکنی اگر با علم همراه باشد همواره دستاوردهای بزرگی به همراه خواهد داشت . این خیلی ساده انگارانه است که تصور کنیم هر کسی که با مدرک دانشگاهی لیسانس یا فوق لیسانس فارغ التحصیل شده و اصول تولید محتوا و سئو را فرا گرفته میتواند در امر بهینه سازی سایت و محتوای سایت به ما کمک کند .

80 روز سرنوشت ساز میتواند شرنوشت کسب و کار شما را تعیین کند. متناسب با کلیدواژه ای که ای سایت شما در آن رقابت میکند از 45 روز تا 180 میتوانید با یک برنامه ریزی درست و هدفمند جای پای خود را در صفحه اول نتایج گوگل باز کنید.

تنها چیزی که احتیاج دارید تصمیم , انتخاب صحیح یک سئو کار و حرکت در مسیر صحیح و حاصل آن را زمانی میتوانید درک کنید که به نتیجه برسید. حتی اگر این زمان خیلی طول بکشد و کلیدواژه شما ترافیک و رقابت بالایی داشته باشد اگر درک صحیحی داشته باشید از هزینه کرد نخواهید هراسید.

هزینه های بهینه سازی سئو سایت

اصول کاری ما در بیش از 90% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم . هزینه های بهینه سازی سایت شما متناسب با کلیدواژه ها متغیر خواهد بود.

تخصص

تخصص اصلی ما بهینه سازی وبسایت میباشد برای رسیدن به صفحه اول گوگل در کلیدواژه های مطبوع مشتری – در ابتدای فرایند سایت مشتری و رقبا را آنالیز میکنیم . کلیدواژه ها تعیین میشوند . سپس یک برنامه زمانبندی معمولا 3 ماهه , 6 ماهه یا یک ساله به مشتری ارائه میدهیم . در پایان هر ماه شرایطی را ملاک موفقیت یا شکست قرار میدهیم . اگر در پایان ماه به آنچه وعده داده بودیم رسیده باشیم و البته با رضایت مشتری آنگاه دستمزد ما پرداخت میشود.

بهینه سازی تضمینی و برگشت هزینه در صورت عدم رضایت

اطمینان از حصول موفقیت و اینکه اگر ما کار خودمان را درست انجام دهیم آنگاه با مشتریمان در یک توافق برد برد کار میکنیم باعث شده است بدون دریافت حتی یک ریال وبسایت مشتریان را بپذیریم و بعد از حصول نتیجه و رسیدن به صفحه اول در کلیدواژه های مورد نظر آنگاه دستمزد خودمان را دریافت کنیم .

پشتیبانی سایت

پایه اصلی موفقیت تیم بهینه سازی و سئو میـــر داشتن یک تیم فعال و متخصص تولید محتوا باشد . ما به بهترین نحو و در زمینه کاری شما تولید محتوا کرده و سایت شما را پشتیبانی میکنیم. ما اعتقاد داریم سئو دانش مخفی نیست و هرکس با چند ماه تلاش میتواند تا حد قابل قبولی به این دانش دست یابد . حال کسانی موفقند که رابطه بین محتوا و بهینه سازی و سئو سایت را بخوبی درک کرده باشند.

بهینه سازی ساختار سایت

اگر ساختار یک سایت به واسطه مشکلی اجازه خزش ربات های جستجوگر گوگل را ندهد هرکاری کنید راه بجایی نمیبرید . پس بهتر است ابتدا راه حلی برای این مشکل پیدا کنید . گرفتن تست خزش اولین گام است و البته پیچیده ترین گام در بهینه سازی وب سایت سئو هم بهینه کردن ساختار سایت میباشد. ساختار سالم یک سایت شاید 40% از راه موفقیت را برای شما هموار کند.

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن سایت

تیم برنامه نویسان وب سایت سئو میـــر متشکل از دو مهندس فارغ التحصیل از دانشگاه امیر کبیر پاسخگوی نیازهای شما برای طراحی برنامه ها و اپلیکیشن های مورد نظرتان برای ارتباط با مشتریان هستند.

بهینه سازی سایت در گوگل

اصلا خیلی ها وقتی صحبت از بهینه سازی سایت میکنند منظورشان در موتور جستجوی گوگل میباشد . البته باید به این نکته تاکید کنم که درسته بیش از 80% کاربران در گوگل سرچ میکنند ولی در یک فرایند کامل و قوی بهینه سازی سایت باید جوری عمل شود که علاوه بر اینکه فرایند بهینه سازی سایت در گوگل انجام میشود به پارامترها و الگوریتم های سایر موتورهای جستجوگر هم توجه کافی گردد . چراکه در بازار واقعی هم از دست دادن حتی یک مشتری به صلاح نیست .

الگوریتم گوگل و دستورالعمل بهینه سازی سایت

ممکن است شما در سایتتان کلیه مبانی اصلی و فرعی سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کنید ولی ساختار سایت اجازه برقراری ارتباط سالم , سریع و صحیح را به موتورهای جستجو ندهد و مانع از خزش ربات ها در صفحات سایت شود . به این مبحث زیاد پرداخته نشده است و در موارد بسیار آنالیز و بررسی صحیح این آیتم از توان سئوکاران مبتدی و متوسط و حتی برخی ازسئوکاران قوی خارج است.

بهینه سازی تضمینی

بهینه سازی تصاویر:

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

بهینه سازی گرافیک سایت

وبسایت هایی که در زمینه های تبلیغات , دکوراسیون , عکاسی و… فعالند تمایل زیادی به داشتن چنین وبسایت هایی دارند نگران نباشید . تیم بهینه سازی و سئو وب سئو میر تا کنون حداقل 30 وبسایت از این دست را با موفقیت در صفحات اول نتایج گوگل نشانده است اگر میخواهید هم گرافیک و زیبایی را داشته باشید و هم بهینه سازی و سئو را گزینه های زیادی نخواهید داشت . با ما مشورت کنید.

جزیره گوگل

بهینه سازی وب سایت

برای اینکه وب سایت شما شرایط کاملا بهینه و مناسبی را از نظر موتورهای جستجوگر داشته باشد باید الزاماتی را رعایت کنید . البته شاید نیمی از راه بهینه سازی وب سایت وابسته است به مساله تولید محتوا . به شرطی که ساختار سایت اجازه خزش راحت ربات ها را بددر کنار عوامل و پارامترهای دورنی نباید از پارامترهایی که از بیرون سایت بر روی رنکینگ و نتایج تاثیر گذارند غافل بود .

وب سایت شما را بدون دریافت هیچ هزینه اولیه در کلیدواژه های مورد نظرتان به صفحه اول گوگل می آوریم . سپس هزینه دریافت میکنیم . دفتر شیک در جردن نداریم . ولی تخصص داریم . حال انتخاب با شماست میتوانید با 10 برابر هزینه بیشتر پروژه خود را به یک دفتر شیک در جردن بسپارید تا آنها به ما بسپارند یا خودتان مستقیما با ما کار کنید . خیلی کمتر از حدود 50 نفر فرد توانا در بهینه سازی سایت در ایران داریم . ولی بیش از 1000 شرکت ارائه دهنده خدمات بهینه سازی حال باید بسنجید و تصمیم بگیرید .

بهینه سازی وب اپن کارت

وبسایتهایی که با سیستم مدیریت محتوای opencart طراحی و راه اندازی شده اند . البته خیلی زیاد نیستند ولی معمولا مدیران وبسایت های فروشگاهی تمایل زیادی به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود با اپن کارت را دارند . علت این امر راحتی بالا در چینش , نمایش و ویرایش محصولات است .   این سیستم مدیریت محتوا هم برخی ویژگیهای مثبت را به لحاظ بهینه سازی وب سایت, سئو دارد.

آموزش

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وبسایت های فروشگاهی

تیم بهینه سازی و سئو سایت سئو میر تا کنون با موفقیت و رضایت کامل مشتریان بیش از 10 وبسایت فروشگاهی را بهینه سازی کرده و هم اکنون با 8 وبسایت فروشگاهی در حال کار میباشد بهینه سازی وب سایت هایی که بصورت فروشگاه اینترنتی میباشند تکنیک های خاص خود را میطلبد . تفاوت بهینه سازی و سئو این وبسایت ها عمدتا در این است که که با تعدد کلیدواژه ها میباشد .

بهینه سازی گرافیک وب سایت

آیا میدانید که گرافیک سایت شما را گوگل میبیند ..خدمات طراحی و توسعه وب سایت و ارتقاء گرافیک و نرخ جذب سایت را از تیم خوش فکر طراحی سئو میـــر بخواهید . چینش و بینش با متد های هنری و فنی متناسب با نیازهای امروز دنیای اینترنت و بازاریابی و بهینه سازی گرافیک و سرعت بارگذاری سایت تخصص ماست.

آنالیز فرایندی بهینه سازی یک وب سایت

هزینه بهینه سازی وب سایت

قیمت بهینه سازی وب سایت : اصول کاری ما در بیش از 90% پروژه های بهینه سازی وب سایت مبتنی بر دریافت قیمت و هزینه بعد از حصول نتیجه است . یعنی بدون اینکه مبلغی دریافت کنید پروژه را استارت میزنیم و بصورت ماهیان و انتهای هر ماه دستمزد خود را در صورت رضایت کارفرما از روند پروژه دریافت میکنیم .

بهینه سازی یک وبسایت فرایندی نیست که بتوان مدت زمان برایش تعریف کرد . هر روز رقابت سخت تر و پیچیده تر میشود , الگوریتم های گوگل هر روز در حال تغییر و دگردیسی هستند . اگر شما به دنبال حضور مستمر در بازار هستید .باید کم کم و همزمان با استفاده از خدمات یک شرکت بهینه سازی یا یک متخصص سئوکار اقدام به فراگیری این علم کنید.

نحوه محاسبه هزینه ها در یک پروژه بهینه سازی:

بیش از 7 سال متوالی در حال آموزش و تحلیل الگوریتم های گوگل بوده ایم . هزینه های بهینه سازی و سئو سایت متناسب با تغییرات الگوریتم ها , کلیدواژه ها و رقبا تعیین میشوند . یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه های سئو وب مساله زمان است . هر وبسایت از زمان شروع فرایند بهینه سازی و سئو در 3 بازه زمانی طبقه بندی میشود . 3 ماه هم به لحاظ هزینه و هم به لحاظ میزان کار در بالاترین رتبه قرار دارد . در 3 ماه اول جایگاههای گوگل برای کلیدواژه های یک سایت گرفته میشود. در 3 ماه دوم جایگاههای بدست آمده تثبیت شده و از ماه ششم فرایند مراقبت و نگهداری شروع میشود

بهینه سازی وب سایت seo

بهینه سازی سایت یک مفهوم کلی است و شامل بهبود کلیه شاخص های سایت میشود ولی وقتی منظور بهینه سازی وب سایت یا seo باشد اهداف کار کمی محدود تر شده و صرفا پارامترهایی را شامل میشود که به عنوان معیار و مبنای رتبه بندی سایت ها در موتورهای جستجو بحساب میآیند . به عبارتی گرافیک سایت و ایجاد ساختاری که کاربران سایت دوست دارند در حوزه seo یا سئو جای نمیگیرد . در نهایت هدف از بهینه سازی وب سایت یا seo رسیدن به جایگاه های بالا در نتایج موتورهای جستجوگر میباشد

بهینه سازی وب سایت SEO

آموزش بهینه سازی سایت seo
بهینه سازی سایت seo به مجموعه ای از فعالیت ها اطلاق میشود که جهت منطبق ساختن یک سایت با خواسته ها و الگوریتم های موتورهای جستجو انجام میشوند.رعایت کردن این اصول از سوی نویسند های سایت و البته طراحان سایت نیازمند اشراف کامل آنها بر مبانی پایه الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جستجوست . سئو میــــ آمادگی دارد در محل شما کلاس های آموزشی سئو و بهینه سازی را برگزار کند.

قیمت بهینه سازی وب سئو SEO :

ترافیک کلید واژه ها مهمترین عامل موثر در هزینه بهینه سازی و سئو هستند و سایت های رقیب و میزان فعالیت آنها تا 25 درصد هزینه های سئو سایت را کم یا زیاد میکنند و همچنین تعداد کلیدواژه ها تا 20% میتوانند باعث تغییر در هزینه های بهینه سازی و سئو وب شوندزبان برنامه نویسی سایت , گرافیک و…. حداکثر تا 10% روی هزینه های بهینه سازی و سئو موثرند

خمیرمایه موفقیت در بهینه سازی سایت seo

خمیر مایه بهینه سازی سایت seo و سئو و ابزار اصلی در دست سئوکاران با زی با کلمات و تولید محتواست . متاسفانه سئوکاران غالبا از کاربران غافل میشوند . و وبسایت ها و صفحاتشان را طوری طراحی و نشر میدهند که گوگل میپسندد . داشتن یک وب سایت گرافیکی و جذاب بدون دیده شدن به درد نمیخورد ولی داشتن یک وبسایت بهم ریخته و نامنظم در صفحه اول گوگل و با ترافیک بالا هم ارزش چندانی ندارد . یک وبسایت اگر 100 بازدید کننده داشته باشد و یک نفر را به مشتری تبدیل کند با وبسایتی که یک بازدید کننده داشته و همان را به مشتری تبدیل کرده از نظر کارایی تفاوتی ندارند . بهینه سازی سایت برای گوگل زمانی میتواند درهای موفقیت را به کسب و کاری باز کند که همزمان برای کاربران هم وبسایت زیبایی باشد

سئو تخصص ماست

سئو سایت

سئو سایت به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که بر روی سایت انجام میگیرد تا این سایت توسط موتورهای جستجو سریعتر , بهتر و قویتر دیده شود . به کلیه این فرایند ها سئو سازی سایت اطلاق میشود – حال این بحث پیش میآید اگر 50 سایت عینا و مشابه هم مراحل سئو سازی را به خوبی انجام داده باشند کدام یک از آنها در صفحه اول قرار میگیرد و چرا ؟ پاسخ این سئوال هم خیلی ساده است و هم خیلی سخت – ساده است چون با کمی تحقیق تحلیلی میتوانید براحتی علت رتبه بندی سایت ها را متوجه شوید و سخت است از آن جهت که در سئو سازی سایت هیچ گاه کلمه یا تعریفی مطلق نیست.

سئو سایت

کارشناس و متخصص سئوسایت

کاری که یک کارشناس بهینه سازی سایت و متخصص سئو کار انجام میدهد عبارت است از بهینه سازی یک سایت بر اساس پارامترهای رتبه بندی موتورهای جستجو چیز خیلی فضایی نیست و هر کسی یک تا چند ماه وقت بذارد میتواند در حد کلیدواژه های معمولی گلیم خود را از آب بیرون بکشد ……… بقیه اش دیگه رقابتی است کار در جهت دست و صب به موقع ……… در مواقعی که نمیدانید الان موقع صبر کردن یا باید اقدامی کنید بهتره صبر کنید . دیگه تشخیص اینکه چه زمانی باید کار کنی و چه زمانی منتظر بمانی چیزی نیست که بتوانید از کسی یاد بگیرید . بلکه باید خودتان در مسیر آن را تجربه کنید . هیچ راهی برای آموزش آن نیست . و دقیقا همین موقعیت سنجیست که تعیین میکند چه کسی موفقتر است .

کارشناس سئو سایت

میتوان به جرات گفت که بخش عمده ای از کندی و سرعت لود پایین وبسایت ها ریشه در گرافیک و تصاویر موجود در سایت دارد . البته اگر سایت شما از لحاظ ساختاری بهینه و سالم باشد و هاست مناسب و با رسپانس سریعی داشته باشد آنگاه میتوان مقصر اصلی سرعت پایین سایت را تصاویر و گرافیک دانست . حال برای بهینه سازی تصاویر سایت چه باید کرد . از کجا باید شروع کرد ؟ آیا باید تصاویر کمتری در سایت استفاده کرد ؟

بهینه سازی سایت سئو و حضور در اتوبان تردد مشتریان

وب سایت شما موتور محرک بیزنس  و بیلبورد تبلیغاتی  شماست .  برای دیده شدن باید بیلبوردتان را در اتوبان تردد مشتریانتان و مخاطبانتان نصب کنید . تیم متخصصان بهینه سازی و سئو سایت – سئو میـــر بیش از 7 سال گام به گام با گوگل رشده کرده و تمام تلاشمان این بوده که بیشتر از اینکه به فکر کسب درآمد باشیم به فکر یادگرفتن و عقب نماندن از سرعت رشد تکنولوژی های بازاریابی دیجیتال و تغییرات الگوریتمیک گوگل بوده ایم . ما هیچ وقت خودمان را برترین ندانسته ایم و همواره دانشجو و در جستجوی بهتر شدن هستیم . هر سایتی را که بهینه سازی میکنیم با بیزنس جدیدی آشنا میشویم و دوستان جدیدی پیدا میکنیم. جز این چیز دیگری نمیخواهیم
شرایط یک قرارداد بهینه سازی سئو
قبل از عقد قرارداد بهینه سازی لازم است کلیدواژه های  درجه 1 – 2 – 3 و…. کاملا مشخص شوند . این مهمترین بخش یک قرارداد بهینه سازی سایت است . اصطلاحاتی که خودتان  در بیزنس خود دارید لزوما چیزی نیستند که از طریق کاربران اینترنتی جستجو میشوند . در این بخش اعتماد کامل به سئو کار ممکن است شما را به بیراهه ببرد . یک هفته زمان بگذارید و از چندین و چند سئوکار بخواهید کلیدواژه های سایت شما را در بیاورند .

سئو

تعریف آکادمیک سئو سایت : کلیه فرایند هایی که برای بهتر و زودتر دیده شدن یک وبسایت اینتر نتی انجام میشود را سئو مینامند . از دیدگاه آکادمیک سئو یک علم نوپاست ولی تفاوتی بنیادین با سایر علوم دارد . این علم بصورت روزمره در حال تغییر و تحول است و به نوعی به یک نبرد بین موتورهای جستجو و سئو کاران و وبمستر ها تبدیل شده است .

سئو و عنصر زمان

زمان در حال تبدیل شدن به کلیدی ترین آیتم در موفقیت بهینه سازی سئو سایت ها است .به دنبال راه جایگزین برای بهینه سازی سایت و سئو سایت نباشید . شرایط و رقابت برای جایگاههای صفحه اول نتایج جستجو هر روز سخت تر میشود . و اگر دیر کنید شاید دیگر هیچ سئو کاری نتواند سایت شما را به صفحه اول گوگل بیاورد .

کلید واژه ها در سئو سایت

چون بحث کلیدواژه ها مهمترین آیتم در بهینه سازی و سئو سایت میباشد و مهمترین نقش را در ارتقاء ترافیک سایت و رسیدن به بهره وری حداکثری دارد از اینرو سعی میکنم اهمیت این مساله را با چن مثال روشنتر کنم . یک متخصص بهینه سازی سایت علاوه بر بلوف زدن وقتی قرار باشد کلیدواژه ها و زمانبندی دقیقا اعلام شود و مکتوب شود با احتیاط عمل کرده و با وجود دانستن سعی در گنجاندن کلیدواژه های آسانتر و کم ترافیک تر در قرار داد میکند . اهمیت یک کلیدواژه کم ترافیک با یک کلیدواژه پرترافیک خیلی بیشتر از آن چیزی است که بتوانید تصورش را بکنید .

سئو کیمیاگری قرن 21

در قرن 21 باور کنید یکی از اصلی ترین مواردی که میشه ازش به عنوان کیمیاگری نام برد سئو سایت است . که در نهایت منجر به انقلابی در فروش شما خواهد شد .سئو توانسته است محدودیت مکانی و نیز همچنین وابستگی به ارتباطات را از بین ببرد و در مدت زمان کوتاهی برای کسب و کار شما سودآوری بالایی را داشته باشد.

تاثیر پارامتر کار و تلاش در سئو

کار در فرایند سئو و بهینه سازی سایت میتواند متضمن و مکمل دانش سئوکار باشد . کار زمانی میاواند سودبخش باشد که در مسیر  صحیح و بر مبنای یک دانش قوی استوار باشد …… البته خود کار زیاد حتی اگر با دانش کم و متوسط انجام شود مطمئن باشید از سئوکار زبده و متخصص ولی تنبل بهتر نتیجه خواهید گرفت . این را من به شما تضمین میدهم . متاسفانه خیلی از افرادی که تخصص بالایی دارند کارکردن بلد نیستند یا به عبارت بهتر تنبلند .

کانال تلگرام

در راستای پاسخ گویی به آن دسته از کاربران و وبمسترهایی که در شبکه اجتماعی تلگرام به دنبال دریافت آخرین اخبار و مقالات آموزشی سئومیر در زمینه بهینه سازی و سئو سایت , بازاریابی و برندینگ اینترنتی , اخبار الگوریتم های گوگل هستند کانال تلگرام سئومیر راه اندازی شد . با عضویت در کانال تلگرام سئومیر پشتوانه و دلگرمی ما باشید . تمامی مطالب و مقالات سایت را در کانال تلگرام ما دنبال کنید .

آموزش سئو سایت

اصلا منطقی نیست که آدم عاقل همیشه متکی به دیگران باشد . راه درست این است که در حین دریافت خدمات از یک شرکت بهینه سازی سئو همزمان به هر طریق ممکن دنبال آموزش سئو و بهینه سازی وب سایت باشیم . چون این فرایند همیشگی است و قرار نیست شما همیشه نیازمند خدمات سئو سایت باشید . دپارتمان آموزش سئو میر در حین اجرای پروژه آموزش های لازم را به شما ارائه میدهد.

مشاوره و آموزش رایگان سئو

در حد توان و دانشمان آمادگی داریم به پرسش های شما پاسخ دهیم . برای مشاوره و آموزش سئو و  بهینه سازی سایت : seo صرفا با شماره 09332978858 تماس بگیرید.

دوره 2 ماهه آموزش بهینه سازی سایت : سئو

سئومیر قصد دارد از تاریخ  اول بهمن ماه 95 تا پایان شهریور یک دوره آموزش بهینه سازی سئو سایت را اجرا کند.در این دوره 2 ماهه 8 کلاس 3 ساعته برگزار خواهد شد و دانش جویان از ابتدای دوره هر یک 3 کلیدواژه را انتخاب خواهند کرد و فرایند آموزش کاملا تجربی و حصول نتیجه در دوره آموزش خواهد بود.

مقالات سایتهای بین المللی آموزشی و آنالیزی سئو

بهترین راه آموزش سئو استفاده از رفرنس های بین المللی آموزشی میباشد . در ادامه بعضی از رفرنس ها و سایتهای آموزش سئو به پیشنها سئو میر : جزیره گوگل

seo moz               آموزش کار با گوگل وبمستر        مقاله آموزشی        google seo guide               گام به گام برای داشتن سایت گوگل فرندلی             searchengine              سئو سازی

تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت

بطور کلی 3 روش کلی برای محاسبه و تعرفه بندی خدمات بهینه سازی سایت و خدمات سئو سایت وجود دارد  که عبارتند از :تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر مبنای رنک و جایگاه بدست آمدهلیست قیمت و تعیین تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر اساس تعرفه ماهیانه

لیست قیمت تعیین تعرفه خدمات بهینه سازی و سئو سایت بر مبنای میزان تاثیر در کسب و کار

بهینه سازی سایت seo
آموزش اصول تولید محتوای سایت
یک وبسایت اگر مشکل خزش نداشته باشد شما میتوانید براحتی با کسب آموزش های لازم در زمینه اصول تولید محتوای گوگل فرندلی در کلیدای سبک مستقل شوید.

بانک شماره موبایل و شماره تلگرام مدیران

تور تفلیس

تور تفلیس تفلیس یکی از برترین شهرهای گرجستان میباشد که پایتخت این …
بانک شماره موبایل و شماره تلگرام مدیران

گرجستان دختر

گرجستان دختر قبل از آشنایی با گرجستان دختر یا همان دختران گرجستانی ب…
بانک شماره موبایل و شماره تلگرام مدیران

گرجستان دیسکو

گرجستان کشوری است اروپایی که در حال حاظر توریست های زیادی را به …
بانک شماره موبایل و شماره تلگرام مدیران

مهاجرت گرجستان

چرا مهاجرت باید کرد و برترین دلایل مهاجرت گرجستان درواقع کلمه …
بانک شماره موبایل و شماره تلگرام مدیران

order-note

/
تعداد پروژه های ساختمانی در حال ساخت به تفکیک منطقه   تخ…